Preloader
Sunucu yönetimi
  • Siz projenize odaklanın alt yapı bizim işimiz!
  • İhtiyaçlarınıza özel profesyonel çözümler
  • Çok hızlı değil ANINDA destek!
  • Sertifikalı uzman teknik ekip.
  • 7/24 Ulaşım imkanı.
  • Profesyonel yazılım ve donanım desteği.
  • TAM 21 yıllık tecrübe!
Bilgi iste Kiralık Sunucu

Sunucu Yönetimi Hakkında

Neden sunucu yönetimi?

Online hizmetinizin aksamaması ve gelişim sürecinde sürekli ulaşabileceğiniz , teknik konularda çözün sunabilecek ve sizi doğru yönlendirebilecek birisine ihtiyacınız olacaktır. Sunucularınızın bakımı ve güncellemesi sitenizin performansı ile paralel olduğu için zamanında ve doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Web sitesi transferi

Kontrol panelli (cPanel/Whm , Plesk , Directadmin v.b ) veya panelsiz sitelerinizin hizmet almış olduğunuz sunucuya taşınmasını ücretsiz ve çok kısa sürede sunucunuza aktarımını teknik ekibimiz tarafından yaptırabilirsiniz.

Yönetim paneli?

Yazılım ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz kontrol panelini öneride bulunarak kurulumunu gerçekleştirecektir.Sunucunuz servislerini ihtiyacınız çerçeveresinde yapılandırıp hizmetinizi doğru ve sorunsuz şekilde almanızı sağlayacaktır.

Root şifresi?

Yönetilen hiçbir hizmette root erişimi kullanıcılarımız ile paylaşılmamaktadır. Sizlere sadece kontrol paneli üzerinden erişim sağlanmaktadır. Bunun dışında yapacağınız tüm işlemleri sizin yerinize bizler yapmaktayız.

Sunucu güncelleme/yedekleme

Sunucunuz düzenli olarak kontrol ekibimiz tarafından güncellenmekte ve izlenmektedir. Yedeklendirme yapılandırmanız ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılıp , devamlılığı takip edilmektedir.

Ddos koruması ?

Yazılımsal olarak ddos koruması için gerekli önlemleri almaktayız.Bu önlemler bir çok saldırıya karşı etkili olmaktadır fakat büyük boyutlu saldırı tiplerinde donanımsal korumaya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tarz durumlarda memnuniyet garantili ddos koruma hizmetimiz satın alınabilir.