Bulut hosting, kişisel ya da kurumsal web site barındırmak isteyenler için kaynak kullanımı esnek mükemmel bir çözümdür.Bulut Web siteleri, birden fazla sunucu üzerinde olduğundan, kaynağa ihtiyacınızı duyulduğu an, istediğiniz kadar kaynağa erişmeniz mümkündür.
Bulut sunucularımız VMware Cloud Teknolojisi ile sağlanmakta olup , enterprise donanımlar tercih edilmektedir.
Klasik VPS ile karşılaştırılması yanlış olan bulut teknolojisi ile ihtiyacın kadar ödeyerek ( pas as you grow ) sorunsuz , hızlı , güvenli hizmetin farkını yaşayın.1 Core

1 TB

512 MB

10 GB
60TL Satın Al
Bulut Sunucular

Sanallaştırma Teknolojisi

VMware Cloud Teknolojisi ile sunucunuz hızlı , stabil ve sürekli online!
İhtiyacınız olanı en iyi şekilde kullanmanızı sağlayan bulut teknolojisi ile alışılagelmiş sunucu alışkanlığınızı değiştirin.

Kararlılık

Kaynak Garantisi

Satın almış olduğunuz sunucunuzun kaynakları size özel revize edilmiştir, sonuna kadar rahatça kullanabilirsiniz. Paylaşımlı vps sisteminden çok farklı olan bulut teknolojisi , ihtiyacınız olan kaynağı otomatik olarka size sağlar ; farklı kullanıcılar veya sorunlar yüzünden yavaşlama söz konusu değildir.

FailOver / HA

Sürekli Online

Olası donanım arızası durumlarında sistem duruma otomatik müdahale ederek kendi kendine sorunu iyileştirip kesintisiz olarak hizmetinizi devam ettirmektedir.

Kurulum

Otomatik Kurulum

Dilediğiniz işletim sistemini istediğiniz bölümlendirme ile kontrol paneliniz üzerinden kolayca yapabilir , sununuzu restart edebilir , açabilir hatta kapatabilirsiniz.

Destek

Profesyonel Destek

Sorunu çözmediniz mi ? SLA anlaşmanız dahilinde 7/24 uzman ekibimiz tarafından sorunlarınız çözülsün.

Neden Bulut ?

Bulut Sunucu Nedir?

Birçok sunucunun tek bir sunucu havuzu oluşturduğunu ve bu havuzun içerisinde size ayrılmış alanı kullandığınızı düşünün. Olası donanımsal bir arızada sistemin kendini iyileştirerek sizi kesintiye uğratmadan hizmete devam etmesi bulut teknolojisinin, alışılmış sanallaştırma kavramına ne kadar uzak ve ne kadar harika olduğunun bir ıspatıdır.

Bulut ile

Satın aldığınız size özel kaynağı sonuna kadar kullanın.

İhtiyacınız olduğunda sunucunuza reboot atın yeni işletim sistemi kurun , KVM ile bağlanın.


Yukarı

Bizleri Twitter,ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.
2002- 2018 © Birbir İnternet Hizmetleri